Prídte na nezáväznú konzultáciu – čo budeme zisťovať?

Množstvo nebezpečného viscerálneho tuku v tele

Viscerálny tuk je, na rozdiel od podkožného tuku, menej zjavný a môže byť oveľa nebezpečnejší. Diagnostika odhalí jeho množstvo a tým pádom i riziko cukrovky a akútnych ochorení, ako je srdcový infarkt alebo mozgová mŕtvica.

Stupeň bazálneho metabolizmu

Zistíte, koľko môžete jesť, aby ste schudli či si držali váhu. Profesionálny prístroj certifikovaný pre použitie v zdravotníctve presne zmeria, koľko energie vaše telo spotrebováva v kľudovom stave v porovnaní s ostatnými. 

Po skončení programu budete vedieť aj aké potraviny bránia vášmu telu v chudnutí

Aké potraviny bránia nášmu telu v chudnutí. To, že nám po určitej potravine nie je zle neznamená, že nám neškodí a nebráni v chudnutí. Svet stravy nie je čiernobiely. Je možné poskytnúť všeobecné odporúčania, ale vždy je potrebné odhaliť potraviny, ktoré v chudnutí bránia.

60 min.

s výživovím poradcom vám môže zmeniť celý život

Akčná cena 9,90 €

Bežná cena (29,90 €)

Garancia vašej spokojnosti

Garancia vrátenia peňazí

Ako funguje systém NUTRIADAT?

Náš partner Nutriadapt ako jediný na trhu disponuje počítačovým programom, vďaka ktorému môžeme využívať unikátnu metabolickú diagnostiku NAS. Vďaka detailnej analýze fungovania Vášho metabolizmu, zistíme čo Vášmu telu prospieva a naopak škodí a bráni v redukcii a následne vytvoríme úplne jedinečný výživový plán.

1. Nájdeme príčinu prečo sa vám nedarí schudnúť

2. Budeme hľadať najvhodnejšie riešenie pre vás

3. Spoločne sa budeme učit zdravým stravovacím návykom

4. Váš nový začiatok a dlhodobá premena

Stále váhate?

Príbeh pána Štefana

-44 kg