Skúsenosti našich klientov hovoria za všetko

Príbeh pána Štefana

-44 kg

Príbeh pani Lucie

-23 kg

Príbeh pána Jozefa

-28 kg

Príbeh pani Denisy

-19 kg

Konečne sa nezadýchavam a cítim sa dobre.

P. Rabík

-24 kg, za 1 rok

Obrátila som sa na ,,Nutriadapt“. Skúsenosť so zmenou stravovania dopadla nad moje očakávania. Za 5 mesiacov som schudla 15 kg.

Mária Baltazárová

-15 kg , za 5 mesiacov

Dlho som sa pokúšala o množstvo diét, ktorých výsledkom bol vzostup mojej váhy… až jednho dňa som sa od mojej známej dozvedela o špecialistoch, ktorí mi vedia pomôcť, pomôžu naštartovaťmoju správnu cestu, cestu správného stravovania.

Mária Žembová

-10.0 kg , za 6 mesiacov

Náhodou som na Facebooku našiel vašu reklamu na chudnutie pod dohľadom odborníkov a veru som sa nesklamal. Vždy usmiate, príjemné dievčatá vás povzbudia a nakopnú k ďalšiemu chudnutiu.

p. Pardek

- 22,9 kg, za 1 rok

Často sa nás pýtate

Ako to vlastne funguje

V čom je Nutriadapt systém (NAS) unikátny?

Nutriadapt systém je unikátna diagnostická metóda. Vďaka detailnej analýze fungovania Vášho metabolizmu, zistíme čo Vášmu telu prospieva a naopak škodí a bráni v redukcii. Nutriadapt systém dokáže zistiť, ktorý výživový smer je pre Vás najvhodnejší, po ktorých potravinách budete chudnúť a cítiť energiu a naopak, ktoré potraviny u Vás blokujú chudnutie a zaťažujú Váš organizmus. Každému klientovi teda špecialisti zostavujú skutočne cielený, individuálny výživový plán na mieru.

Musím používať doplnky stravy?

Nie je to podmienkou. Naši klienti chudnú i bez doplnkov stravy. Na druhej strane dobre vybrané, cielené doplnky Vám pomôžu dosiahnuť výsledky rýchlejšie a s menšou námahou. Rozhodnutie je na vás.

Koľko ma to bude stáť? Aké máte ceny?

Vstupná konzultácia vrátane úvodnej diagnostiky stojí teraz len 9,90 EUR. Cena programov sa pohybuje od 29 EUR za mesiac. Cena je odvodená od dĺžky programu (3, 6, 12 , …mesiacov) a potrieb klienta. Ten sa môže so svojím špecialistom dohodnúť na najvhodnejšom režime, aj na tom, koľko kilogramov bude chcieť schudnúť, či a aké prírodné doplnky zvolí, prípadne zvoliť ďalšie služby. Objednajte sa

Prečo neradíte zadarmo?

Domnievame sa, že dobré veci nemôžu byť zadarmo. Cena, ktorú platíte, je z veľkej časti odmenou za prácu výživového špecialistu, ktorý Vám venuje svoj čas, odovzdáva Vám svoje znalosti a jedinečné know-how našej firmy dlhodobo vyvíjané poprednými odborníkmi z oblasti výživy.

Aké vzdelanie má Váš personál?

Na každej pobočke pôsobí akreditovaný výživový poradca. Naši výživoví špecialisti majú vysokoškolské vzdelanie v odbore (výživa, zdravie, medicína, chémia, biológia…). Celý personál úspešne absolvoval kurz Komplexnej nutričnej ​​typológie a prechádza pravidelnými vzdelávacími seminármi s poprednými lekármi a odborníkmi. Akadémia Sveta zdravia je vnímaná odborníkmi ako prestížna vzdelávacia inštitúcia.

Ako celý program prebieha?

Absolvujete diagnostiku na lekársky certifikovanom prístroji TANITA a následne prebehne konzultácia s naším špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší program podľa Vášho cieľa a potrieb. V ďalšom kroku absolvujete Komplexnú nutričnú ​​typológiu, na základe ktorej Vám špecialista zostaví individuálny výživový plán. Odovzdanie Vášho jedálnička prebehne najneskôr do 14 dní od určenia Vašej typológie. Nasledujú pravidelné konzultácie, kontroly, tak aby ste dosiahli stabilnú váhy bez jo-jo efektu a zvýšenie kondície.